TOP 3 Najpopularniejszych kont na Instagramie

Instagram stał się najpopularniejszym serwisem społecznościowym na całym świecie. Aplikacja, która w swoim pierwotnym przeznaczeniu miała dać możliwość na dodawanie i przechowywanie zdjęć, rozwinęła się niebotyczną skalę. Dziś konto na Instagramie może być świetnym planem na biznes, wystarczy charyzma i dobry pomysł, który trafi na swoich odbiorców. Najlepsi influencerzy mogą pochwalić się naprawdę wysokimi zarobkami za posty sponsorowane. Kto jest liderem pod względem popularności konta instagramowego na świecie? 

Najpopularniejsze konta Instagram – ranking TOP 3

1. Selena Gomez

To niepodważalna liderka jeżeli chodzi o popularność, zasięgi i liczbę followersów. Selena Gomez jest słynną piosenkarką, która mocno rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Na jej profilu można zobaczyć nie tylko zdjęcia z codziennego życia – artystka umieszcza także zdjęcia z planów filmowych czy show-biznesowych imprez.

2. Cristiano Ronaldo

Światowej sławy piłkarz, który jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Cristiano Ronaldo uważany jest nie tylko za jednego z najlepszych graczy na świecie – dzięki koncie na Instagramie, można go nazwać także najpopularniejszym. To właśnie on jest najchętniej podglądanym w sieci sportowcem.

3. Ariana Grande

Młoda piosenkarka, która szybko zdobyła serca fanów na całym świecie. Jej kariera zaczęła rozwijać się od 2011 roku, a dziś może pochwalić się miejscem w czołówce najchętniej odwiedzanych kont instagramowych. Na Instagramie Ariany zobaczyć można zdjęcia i filmiki z życia codziennego, jak i podejrzeć kulisy jej pracy.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*